Reklamı Kapat

 

İçerde 5. Bölüm Son Sahne, Melek Sarp Öpüşme Sahnesi

İçerde’nin 5. bölümünde; Akın Işık’ın geleceğini öğrenen Sarp, toplantının nerede ve ne zaman olacağını öğrenir. Fakat bu öğrenilen bilgiler Kebapçı Celal’in bilinmesini istediği bilgilerdir.

Celal, bilgilerin Yusuf’a gideceğini bildiği için böyle bir plan yapmıştır ki Yusuf ters köşeye düşsün. Planı güzel işlemişti ta ki Sarp ses kaydını dinleyene kadar.

Sarp kaydı dinlediğinde, Celal’in, Akın Işık’a interpol tarafından arandığını söyler. Bu yalanı yalnızca Sarp ve Yusuf biliyordur. Sarp –içerde– hain olduğunu anlar ve Celal’in planının üstüne plan yapar. Celal’in tuzağına düşmüş gibi görünürler.

Bu şekilde asıl Akın Işık’ı ve sevkiyatı bulurlar. Melek, Sarp’ın hain olduğundan şüphelidir ve bilgisayarında ona bir tuzak kurar. Tam bilgisayara bakacakken Sarp, Akın Işık’ı farkeder. Bu sırada onu izleyen Melek, Sarp’a dair şüphelerinin dağılmasıyla Sarp’a olan duygularını anlatmak, Sarp’ı hain olmadığı için  hem kendini hem onu ödüllendirmek için Sarp’ı öper. Sarp’ta bu anı beklemektedir ve oda Melek’e karşılık verir.

icerdeizlecom-icerde-5-bolum-sarp-melek-opusme-sahnesi-izle