Reklamı Kapat

İçerde’nin 2. Bölümünden, Sarp Kendini Vurma Sahnesi

İçerde’nin 2. bölümünde Sarp, kendisine kutuyu yollayan ismi öğrenir. Bu kişi Ömer’dir.
Celal, Sarp’ı Ömer’in infazı için Davut’un yanına yollar. Davut ise Sarp’ı sevmemiştir ve işe katılmasını istemez bu yüzden Sarp depoya geldiğinde onu geri gönderir.

Sarp, işin iptal olduğunu duyunca Celal’in kebap salonuna gider. Sarp’ı orada gören Celal biraz şaşırarak niye burada olduğunu sorar. Davut’un kendisini gönderdiğini söyleyen Sarp, hala infaza katılabileceğini söyleyerek oradan ayrılır.

Yolda Sarp’ı arayan Ömer olacaklardan habersizdir. Müdür’ün Mert’i görevlendirmesi sonucu Mert’te oradadır. Sarp’ın orada olacağını bilen Mert, Sarp’ı kıskandığı için onun bu operasyonda başarısız olmasını istediği için işleri bozmak ister. İşleri bozar fakat işler Mert’in istediği gibi de değildir.

Polis arabasını süren Mert’i ve Ömer’i alan Davut orman yoluna giderek ikisini de öldürmeyi planlar. Bu sırada Sarp gelir ve Ömer’in öldüğünü görerek şok olur. Ardından Mert’in infazını kendi yapabileceğini söyleyerek Mert’i vurmaya gider. Annesi için mal sahibiyle konuşan Mert’e teşekkür borçlu olan Sarp borcunu Mert’i vurmayıp, inandırıcı olması için kendisini vurarak öder. Mert’in yaptığı iyilik sayesinde hayatı kurtulurken abisini de kardeş katili yapmaktan kurtarmıştır.

icerdeizlecom-icerde-2-bolum-aslinda-ben-populer-videolar-izle