İçerde / Sarp Müdürü Yusuf ile yolları ayırıyor!

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Show Tv’nin fenomen dizisi İÇERDE, 5 Aralık Pazartesi akşamı 12.bölümü ile devam ediyor. Geçen bölüm sonunda Sarp’ı Müdürü Yusuf oyun oynamış, Necip Uyanık’ın yerine geçerek onu hayli üzmüş, Sarp göz yaşlarını tutamamıştı. Müdür Yusuf’un amacının ne olduğunu biz de merak etmiştik!

Sarp, Müdürü Yusuf’a bir lafın için hapis yattım ben, hapis, artık seninle bir işim yok… Elinin tersi ile git der ve yollarını ayırır.

Güçlü oyuncuların rolleri paylaştığı İçerde’de; Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu, Damla Colbay ve Yıldıray Şahinler gibi oyuncular yer alıyor.

İÇERDE 12. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yusuf’un, Necip Uyanık kılığına girdiğini anlayan Sarp, müdürle yollarını ayırır. Müdür Yusuf “Sen hala polissin, öyle vazgeçilecek bir iş değil bu.” Derse de, Sarp; “Vazgeçiyorum, ne yapacaksın!”

Bundan sonra tek başına hareket etmeye kararlıdır.

Yusuf Müdür ise yaptığına çoktan pişman olmuştur ve kendisini Sarp’a affettirmek istiyordur.

Mert, Yüzüklü Adam Coşkun’la yüzleşip geçmişin hesabını sormaya kararlıdır. Ailesini bulma umuduyla Eylem’le birlikte Coşkun’un peşine düşer.

Mert, Coşkun’un peşindeyken Eylem’e kurulan tuzağın farkında değildir. Haber yüzünden Eylem’in başı derde girer.

Celal’in yeni sevkiyatını öğrenen Sarp bu bilgiyi Yusuf Müdür ile paylaşmak konusunda kararsızdır.

Duyguları ve mantığı arasında kalır.

Sarp ile Melek geçmiş günlerde olduğu gibi olabilecek mi? Minik Şemsiyesi altındaki Melek’i Sarp’tan korumak ister gibi bir hali var!

Melek artık Sarp’ın kıymetlisi…

İçerde heyecan dolu yeni bölümü 5 Aralık Pazartesi akşamı Show Tv ekranlarında olacak!